Akkukäyttöinen GSA18V-280 mahdollistaa vaivattoman ja nopean sahaamisen tehokkaan 18 V:n hiiliharjattoman moottorin ansiosta.
Tarjoustuote!
-22%
Hinta voimassa toistaiseksi
- Tuotekoodi: 138717
- EAN: 4053423619843
- Tilauskoodi: 06016D1000
- Runko (Bosch 18V)
- Heti omasta varastostaTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
kpl
BOSCH GSA 18V-280 Akkupuukkosaha
Akkukäyttöinen GSA18V-280 mahdollistaa vaivattoman ja nopean sahaamisen tehokkaan 18 V:n hiiliharjattoman moottorin ansiosta. Tällä sahalla myös pitkäkestoiset työt sujuvat vaivattomasti sen ergonomisen, kevyen rungon ansiosta. GSA18V-280 takaa miellyttävän ja helpon hallinnan, koska sen innovatiivinen vastapainomekanismi minimoi tärinän.
Laite ja käyttösovellus:
Lisätietoja:
Käyttöedut:
- Nopea ja vaivaton sahaus tehokkaan hiiliharjattoman moottorin ansiosta
- Vaivaton työskentely myös pitkäkestoisissa töissä kompaktin ja kevyen rungon ansiosta
- Miellyttävä ja helppo työskentely vähäisen tärinän ansiosta
Sisältää:
- 1 x puukkosahanterä S 922 EF, Flexible for Metal
- 1 x puukkosahanterä S 922 HF, Flexible for Wood + Metal
Tekniset tiedot:
| Sahaussyvyys puuhun | 250 mm |
| Sahaussyvyys metalliprofiileihin ja metalliputkiin | 150 mm |
| Paino ilman akkua* | 2,5 kg |
| Akun jännite | 18,0 V |
| Pakkauksen mitat (leveys x pituus x korkeus) | 190 x 450 x 115 mm |