BOSCH GSA 18V-280 Akkupuukkosaha
18V RUNKO, PAHVI
BOSCH GSA 18V-280 Akkupuukkosaha - PRONEWS Kampanja - 138717 - 1
BOSCH GSA 18V-280 Akkupuukkosaha - PRONEWS Kampanja - 138717 - 2
BOSCH GSA 18V-280 Akkupuukkosaha - PRONEWS Kampanja - 138717 - 3
BOSCH GSA 18V-280 Akkupuukkosaha - PRONEWS Kampanja - 138717 - 4
Ale -22%
Akkukäyttöinen GSA18V-280 mahdollistaa vaivattoman ja nopean sahaamisen tehokkaan 18 V:n hiiliharjattoman moottorin ansiosta.
Tarjoustuote!
-22%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: 138717
  • EAN: 4053423619843
  • Tilauskoodi: 06016D1000
  • Runko (Bosch 18V)
kpl
Akkukäyttöinen GSA18V-280 mahdollistaa vaivattoman ja nopean sahaamisen tehokkaan 18 V:n hiiliharjattoman moottorin ansiosta. Tällä sahalla myös pitkäkestoiset työt sujuvat vaivattomasti sen ergonomisen, kevyen rungon ansiosta. GSA18V-280 takaa miellyttävän ja helpon hallinnan, koska sen innovatiivinen vastapainomekanismi minimoi tärinän.
Laite ja käyttösovellus:
Lisätietoja:
Käyttöedut:
  • Nopea ja vaivaton sahaus tehokkaan hiiliharjattoman moottorin ansiosta
  • Vaivaton työskentely myös pitkäkestoisissa töissä kompaktin ja kevyen rungon ansiosta
  • Miellyttävä ja helppo työskentely vähäisen tärinän ansiosta
Sisältää:
  • 1 x puukkosahanterä S 922 EF, Flexible for Metal
  • 1 x puukkosahanterä S 922 HF, Flexible for Wood + Metal
Tekniset tiedot:
 Sahaussyvyys puuhun  250 mm
 Sahaussyvyys metalliprofiileihin ja metalliputkiin 150 mm
 Paino ilman akkua* 2,5 kg
 Akun jännite 18,0 V
 Pakkauksen mitat (leveys x pituus x korkeus) 190 x 450 x 115 mm